MÖBLER / Bord / Toilettebord 8941077

nr 894 1077

Toilettebord

teak, 1950-tal, längd: 88, djup: 35, höjd: 74

Kondition: slitage

Utrop:

400 kr

Såld:

700 kr

måndag 12 maj 2014
kl 20:00:03

  • Tema
  • 12 maj

50/60-tal

Läs mer om 50/60-tal